Reklamı Geç
HABER DETAY
Tarım Kredi Kooperatifi Marketi Yalvaç’ta açılıyor
Tarım Kredi Kooperatifi Marketi Yalvaç’ta açılıyor
11 Aralık 2021 - Cumartesi 00:08
YALVAÇ


     Tarım Kredi Kooperatifi Marketi Yalvaç’ta açılıyor

     Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ve üreticiyle tüketici arasında köprü vazifesi gören Tarım Kredi Kooperatif Marketleri çiftçilerden aldığı güçle büyümeye devam ediyor. 

     Geçtiğimiz yıl boyunca temel ihtiyaçların da arasında bulunduğu kalemlere ilişkin yaşanan fahiş fiyat artışı Ticaret Bakanlığı’nı harekete geçirmiş ve Eylül ayında denetimler başlamıştı. Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden Şok’un  açıklaması gündem yaratmış, Cumhurbaşkanı ise sorumlunun zincir marketler olduğunu ifade etmişti.

     Tartışmalara rağmen vatandaşlar kasaya gelince değişmeyen sonuçlar, Türkiye’deki alternatif alışveriş yollarını da gündeme getirdi. Bu yollardan birisi ise aslında yerel ve sınırlı sayıda olan kooperatif marketleri. Bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın alışveriş çıkışında basına verdiği “Türkiye çapında 1000 kooperatif marketi” konulu açıklaması,ile  Kooperatif Marketin bir yeni şubesi Yalvaç'ta Hastane Caddesi Deniz Bank yanında  11 ARALIK Cumartesi günü hizmete açılıyor.

Editör:Yalvacfm

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0