Reklamı Geç
HABER DETAY
Yunus Timleri, Narkotik Suçlarla Mücadelede Daha Etkin Hale Geldi
Yunus Timleri, Narkotik Suçlarla Mücadelede Daha Etkin Hale Geldi
29 Eylül 2022 - Perşembe 23:30
ASAYİŞ

Yunus Timleri, Narkotik Suçlarla Mücadelede Daha Etkin Hale Geldi

 

Yunus Timlerimizce, Asayişe müessir olayların önlenmesi ve gerçekleşen olaylara daha hızlı müdahale edilmesinin yanı sıra narkotik suçlarla mücadele kapsamında 19.09.2022-25.09.2022 tarihleri arasında yapılan 20 şok uygulamada 644 şahıs sorgulanmış ayrıca;

Çeşitli miktarlarda uyuşturucu ve uyarıcı maddeler ele geçirilerek 4 şahıs hakkında “Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak”, 3 şahıs hakkında “Uyuşturucu ve Uyarıcı madde İmal ve Ticareti Yapmak” suçlarından toplam 7 şahsa adli işlem başlatılmıştır.

Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluların yakalanmasını sağlamak için ekiplerimiz çalışmalarına devam edecektir.

Değerli hemşehrilerimizin 112 Acil Çağrı Merkezi hattına ve 505 318 32 44 numaralı WhatsApp ve BİP iletişim kanalımıza gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyoruz.   

Sizlerden gelen her türlü talep ve bilginin bizler için değerli olduğunun ve titizlikle takip edileceğinin bilinmesi hususunu bilgilerinize sunuyoruz.

Editör:Yalvacfm

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0