Reklamı Geç
HABER DETAY
MHP Heyetinden ITSO Başkanı Çelik’e ziyaret
ÇELİK: ISPARTA’MIZ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ
27 Ekim 2022 - Perşembe 18:20
ISPARTA

MHP Heyetinden ITSO Başkanı Çelik’e ziyaret
ÇELİK: ISPARTA’MIZ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ


     Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Hasan Basri Sönmez ve beraberindeki heyet Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Metin Çelik’i ziyaret etti. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çelik, “Ben yok biz varız. Isparta’mız için hep birlikte çalışacağız.” dedi.

      Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hasan Basri Sönmez, Merkez İlçe Başkanı Osman Gülay, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala, Isparta Ülkü Ocakları Başkanı Furkan Tamer, Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Yönetimi ile beraberindeki heyet, ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik ve Meclis Başkanı Ethem Erkan Kader’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

     Ziyarette konuşan İl Başkanı Sönmez, Ticaret ve Sanayi Odalarının ekonomiye büyük katkı sağladığını belirterek, “Biz siyasi partiler gibi sizler de devletimiz, milletimiz ve vatanımız için katkıda bulunuyorsunuz. Ekonomide lokomotif görevi görüyorsunuz.” dedi.
     Sönmez, “Ticaret ve Sanayi Odaları bulunduğu illerde ekonominin lokomotifidir. Ekonomiye büyük katkıyı veren, iş gücü sağlayan iş adamlarımızın bir çatı altında bulunduğu bir odamızdır. Biz siyasiler için de kıymeti çok fazla olan bir kuruluştur. Tabi bizler siyasi olarak ne kadar devletimiz için, vatanımız için hizmet ediyorsak, sizler de ekonomik olarak devletimiz, milletimiz ve vatanımız için katkıda bulunuyorsunuz. Teşkilatım ve şahsım adına size, meclis başkanımıza, yönetim kurulumuza ve meclis üyelerimize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, amaçlarının Isparta’ya hizmet etmek olduğunu belirterek, “Başkanımın da belirttiği gibi amacımız; Isparta’ya hizmet etmek, yaşanabilir iller arasında daha ileriye götürmek, ekonomisini daha güzel hale getirmektir. Bunu yaparken de elbette ki Isparta’daki dinamiklerle birlikte çalışacağız. Bunu hep birlikte başaracağız. Her zaman söylüyorum; ben yok biz varız, Isparta var. Sayın başkanlarıma ve yönetici arkadaşlarımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
Ziyaret karşılıklı fikir alışverişiyle sona erdi.

 

Editör:Yalvacfm

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0