Reklamı Geç
HABER DETAY
ITSO Başkanı Çelik’ten Yeni Yıl Mesajı
ITSO Başkanı Çelik’ten Yeni Yıl Mesajı: 2023 ISPARTA’NIN GELİŞİM YILI OLACAK
31 Aralık 2022 - Cumartesi 22:22
DİĞER

ITSO Başkanı Çelik’ten yeni yıl mesajı:

2023 ISPARTA’NIN

GELİŞİM YILI OLACAK

 

 

      Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, 2023 yılında barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı, iş dünyasının ve ekonominin başarılı olacağı, insanların huzur içinde geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diledi.

     ITSO Yönetim Kulu Başkanı Metin Çelik, yayımladığı yeni yıl mesajında “2023 yılına yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. Geçen zamanın bir değerlendirmesini yaparak olumsuzluklardan ders çıkarmanın yanı sıra, geleceğe ilişkin plan ve hedeflerin hayata geçirilmesine fırsat sağlayan yeni bir başlangıca adım atıyoruz.

     Yeni yılda tarım, sanayi, turizm, sağlık ve ticaret sektörlerini geliştirmek için ortak hedeflerimizde bulaşacağız, ilimizin gelişmesine katkı sağlayacak her türlü projenin paydaşı olacağız. Tarımımızla, turizm değerlerimizle, her imkanımızla güç birliği içerisinde Isparta’mız için çalışacağız.

     Geçmişte olduğu gibi bugün de ihracatımızda önemli bir role sahip olan tarım alanında yeni oluşumlara öncülük edeceğiz. Turizmden daha fazla pay alabilmemiz için başta sağlık turizmi olmak üzere şehrimizin sahip olduğu güzellikleri doğru ve etkin bir şekilde sınırlarımızın ötesine taşıyacağız. Marka fuar ve kongreler de turizmin önemli bir parçası olacak. Bu konuda gerekli tüm adımları atacağız.

     Isparta’mız ve ülkemiz adına büyük önem taşıyan ihracatımızı artırmaya ve yatırımcıyı dünya pazarına sokmaya yönelik girişimlerde bulunacağız. Tüm bu sorumluluklarımızın bilinciyle hareket edecek, iş dünyasının sorunlarının çözümü noktasında tüm gayreti göstereceğiz. 2023 yılı inşallah ilimizin ekonomide, sağlıkta, turizmde ve sosyal yaşamda gelişim yılı olacak.” dedi.

 

Editör:Yalvacfm

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.