Reklamı Geç
HABER DETAY
Güneş Paneli Montaj Malzemeleri Hırsızları JASAT'dan Kaçamadı
JASAT Güneş Paneli Montaj Malzemelerini Çalan Hırsızları Yakaladı
09 Ocak 2023 - Pazartesi 23:44
ASAYİŞ

     Güneş Paneli Montaj Malzemeleri Hırsızları JASAT'dan Kaçamadı

     JASAT Güneş Paneli Montaj Malzemelerini Çalan Hırsızları Yakaladı 

 

     Güneş Paneli Hırsızları YakalandıIsparta’nın Gönen ilçesinde, güneş paneli montajında kullanılan malzemeleri çaldıkları tespit edilen şüpheliler yakalandı.

      Isparta İl Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan açıklamada “Gönen’nin Senirce köyünde; 06 Ocak 2023 tarihinde meydana gelen İş Yerinden Hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri tespit edilen H.D. ve M.S.G. isimli şüpheli şahıslar güneş paneli montajında kullanılan (5150) adet panel tutucu, (3010) adet m8 civata, (1440) adet m12 civata (5000) adet pul. (300) adet âşık seti, (20) metre topraklama şeridi ve (870) adet sontutucu malzemeler ve olayda kullandıkları araç ile birlikte yapılan takip neticesinde JandarmanınDedektifleri olan Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Gönen İlçe J.K.lığı Asayiş Timleri tarafından yakalanmış, olayda çalınan malzemeler müştekiye teslim edilmiştir.

     Şüpheli şahıslar sevk edildikleri adli makamlar tarafından tutuklanarak Isparta E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.
     Isparta İl Jandarma Komutanlığı olarak vatandaşların emniyet ve asayişinin sağlanmasınayönelik çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir.
     Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”   Denildi.

Editör:Yalvacfm

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.

0