Reklamı Geç
ASTROLOJİ
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak

Koç - 2023-09-24
Almanız gereken bir sorumluluk olduğunda bundan kaçmamalısınız. Bugün çözmeye çalışmadığınız her şey yarın çözmesi daha zorlaşmış bir şekilde karşınıza çıkabilir. Öfkeli bir tutum yerine yapıcı davranışlar sergilediğinizde gidişatı değiştirebilirsiniz.
Boğa - 2023-09-24
İşlerinizi yaparken sizi neyin harekete geçirdiğine dikkat etmelisiniz. Dürtülerinizin altında yatan sebepler olumsuz bir harekete de mahal verebilir. Hayat planınızı, günlük alışkanlıklarınızı olduğu gibi devam ettirmeye zorlamayın, üzerinde bir kez daha düşünmeniz gerekebilir.
İkizler - 2023-09-24
İlişkilerinizden beklentileriniz ve bunların karşılığında aldıklarınız size bazı ipuçları verebilir. Dile getirilmeyen ya da görüldüğü halde görmezden gelinen her duygunun sizi bir hayalin içinde taşıyacağını unutmamalısınız. Bugün gerçek hayata dönün.
Yengeç - 2023-09-24
Akışına bırakmaktan isterken bu akışın nasıl gittiği konusunda da bir fikir edinmelisiniz. Ev içinde öne çıkarmak istediğiniz konular olduğunda bunu herkesin açısından değerlendirebildiğinize emin olmalısınız. Düzen kurmayı kolaylaştırmak için isteklerinizi ve imkanlarınızı fark edin.
Aslan - 2023-09-24
Çevrenizdeki kadın dostlarınız ya da ailenizin kadın üyeleriyle aranızdaki bağı düşünebilirsiniz. İnsanların olaylara bakış açılarından ne derece etkilendiğinizi anlamak için bu iyi bir yol olabilir. Günün sonunda vermeniz gereken bir karar olduğunu fark ettiğinizde bunu halının altına sürüklemeyin.
Başak - 2023-09-24
Değerlerinize saygı duyulmadığında, birikmişliğin getirdiği aşırı bir tepki verebilirsiniz. Bu birikimle yaşamak yerine hissettiklerinizi sıcağı sıcağına anlamaya çalışıp önlem almalısınız. Haklarınızı alabileceğiniz, gecikmiş ödemelerin tamamlanacağı bir gün olabilir.